II. třída

III. třída

Pořádané akce:

V.ročník memoriálu Jiřího Casky

V sobotu 7.ledna 2012 se uskutečnil V.ročník memoriálu Jiřího Casky ve stolním tenisu. Tohoto sportovního klání  se zůčastnilo 17 hráčů. Vítězem dvojhry se stal Vojta Malý,který získla zpět putovní pohár,druhé místo obsadil Bohumil Nikodým (Rapotice) , třetí místo si vybojoval Tomáš Kopřiva . Čtyřhru vyhrála dvojice Vojta Malý,Tomáš Kopřiva, druhé místo si vybojovala mladá dvojice Csisco Petr, Tomek David, třetí místo získala dvojice Bohumil Nikodým , Pirochta.

Velké poděkování patří br. J.Caskovi za sponzoring celé sportovní akce ,Vlastovi Malému za poskytnutí občerstvení a Ing.Jaroslavu Čapkovi za věcné ceny.

IV.ročník memoriálu Jiřího Casky

V sobotu 27.března 2010 se uskutečnil IV.ročník memoriálu Jiřího Casky ve stolním tenisu. Tohoto sportovního klání  se zůčastnilo 15 hráčů. Vítězem dvojhry dospělých se stal Miloš Strážnický (Náměšť),který obhájil vítězství  z posledního ročníku,druhé místo obsadil Vlasta Malý , třetí místo Tomáš Kopřiva . Čtyřhru vyhrála mladá dvojice Csisco Petr, Suchý Petr, druhé místo obsadila dvojice Strážnický,Malý Vl, třetí místo získala dvojice J.Rous,T.Kopřiva.

Tak jako v minulosti patří poděkování br. J.Caskovi za sponzoring celé sportovní akce.

Novoroční turnaj 2010
V sobotu 2.ledna 2010 se uskutečnil za účasti více jak 30 hráčů všech kategorií Novoroční turnaj ve dvouhře. Soutěžilo se ve 4 skupinách,kde z každé postupovali 4 hráči do dalších bojů o vítězství. Šestnáct postupujících svedlo vyřazovací boje dle soutěžního pavouka, který se skládal z kola vítězů a z kola poražených (viz foto).Vítězství si nakonec odnesl domácí hráč Vojta Malý, druhé místo obsadil Strážnický M. a třetí příčku obsadil Nováček P., oba z Náměště.

NĚCO Z HISTORIE:

III.ročník memoriálu Jiřího Casky

V neděli 28.prosince 2008 se uskutečnil III.ročník memoriálu Jiřího Casky ve stolním tenisu. Tohoto sportovního klání  se zůčastnilo 29 hráčů ,jak místních tak i z okolí (Náměšť nad Oslavou,Rapotice,Čučice aj). Vítězem dvojhry dospělých se stal Miloš Strážnický (Náměšť),druhé místo obsadil Darius Toczko(Rapotice) , třetí místo Jiří Klusák (Čučice) a čtvrté místo Vojta Malý. Čtyřhru vyhrála dvojice Strážnický,Špelina,druhé místo obsadila dvojice Malý Vl,Toczko D.,třetí místo získala dvojice Pirochta Tomáš,Klusák a čtvrté místo dvojice Malý Vojta,Rous Karel.

Velikonoční turnaj

V sobotu 22 března 2008 se konal v sokolovně tradiční "velikonoční turnaj" za účasti 15 dospělých a 10 žáků .Přátelé tohoto sportu bojovali o sadu pěkných pohárů a medailí. V kategorii dvouher dospělých obsadili vítězné pozice hosté-zvítězil Šimerle,druhé místo obsadil Menšík a třetí místo obsadil Kubát. Ve čtyřhrách zvítězila dvojice Malý Vojta,Rous Karel,druhé místo obsadila dvojice Šimerle,Toczko a třetí skončila dvojice Kubát,Klement. V mládežnické kategorii zvítězil jednoznačně Tomek David, další místa musela být z důvodu dvojnásobné shody bodů a skóre řešena losem,druhé místo obsadil Csicso P.,třetí Krčál E. a čtvrté Břoušek M.